Neden Hastalanıyoruz? İki Temel Sorun Ne?

Neden hastalanıyoruz? Çünkü;

Ispanakta magnezyum kalmadı, elmada C vitamini hak getire, muzdaki vitamin B6’dan yıllardır haber alınamıyor. Bunu ben iddia etmiyorum, laboratuvar analizleri yani bilim gösteriyor; 1985, 1996 ve 2002 yıllarında yapılan 3 farklı çalışma, artık sadece karnımı doyurmak için yediğimizi kanıtlıyor. BESLENEMİYORUZ!

Neden hastalanıyoruz? Çünkü;

Çevre kirliliği, radyasyon ve toksik maddeler dolayısıyla toprak fakirleşiyor.
Suni gübre ve tarım ilaçları gıdaları zehirliyor. Hepsinin sonucu olarak gıdalarda azalan vitamin ve mineral oranlarına karşın artan zehir ve kimyasal oranları karşımıza çıkıyor. ALMAMAMIZ gereken toksik maddelere sürekli ama sürekli olarak maruz kalıyoruz. ZEHİRLENİYORUZ!

Neden Hastalanıyoruz? Çünkü;

Stresli, yoğun ve yorucu çalışma hayatı, takdir edilmeme, geçim derdi gibi sorunlarla boğuşurken, kendimize ve sevdiklerimize yeterince zaman ayıramıyoruz. İstemediğimiz işlerde, istemediğimiz kişilerle çalışmak zorunda kalıyoruz. Bununla birlikte, sadece mental stres değil aynı zamanda oksidatif stres de hücrelerimize ve sinir sistemimize zarar veriyor. YIPRANIYORUZ!

Hastalıklara karşı daha dayanıklı olmak, genç ve zinde kalmak, sağlıklı yaş almak, sevdiklerimizi üzmeden, onlarla birlikte güzel ve kaliteli bir hayat yaşamak MÜMKÜN! ????

Bir sonraki sağlıklı yaşam paylaşımında (iki gün sonra) bu konuyla ilgili çözümler üzerinde duracağız.

Sizin sağlığınıza..
Instagram; @gokangunerofficial

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir