Yılın En İyi Sindirim Ürünü ile Bağırsaklarınıza İyi Bakın

Eğer sürekli şişkinlik ve ağırlık hissediyorsanız, yediklerinizi sindiremiyor ve kabızlık, hazımsızlık gibi sorunlar yaşıyorsanız hiç üzülmeyin. Bu sorunların tamamından kurtulmak veya şikayetlerinizi en aza indirmek için bir şansınız var. Hem de yukarıdaki gibi onlarca farklı ürüne ihtiyaç duymadan, tek bir ürün sistemiyle!

“Yıllar boyu onlarca yöntem denedim, çeşit çeşit diyetler yaptım, ürünler kullandım ama hiç fayda görmedim” mi diyorsunuz?

Öncesinde size şunu sormak istiyorum; “beyin – bağırsak bağlantısını (gut – brain axis)” hiç duydunuz mu? Bu bütünsel bakış açısı ile ruh halinizde, fiziksel ve mental durumunuzda çok ciddi ilerlemeler kaydedebileceğinizi biliyor musunuz?

Bağırsak dostu probiyotikler ve sindirim enzimleri ile böbrek, karaciğer ve pankreas dostu bitkiler içeren, aynı zamanda Amerika’da ”Yılın En İyi Tüketici Ürünü” ödülünü alan en iyi probiyotik takviyesi ve sindirim enzimi desteği ile sindirim sorunlarınıza çözüm bulun. Bu premium probiyotik takviyesi ve sindirim enzimi piyasa ürünlerine göre çok daha ekonomik. (Lütfen butonu tıkladıktan sonra firmanın resmi global mağazasına bağlanmak için 3 – 5 saniye kadar bekleyiniz)

Henüz karar vermediniz mi? O halde sadece 3 dakikanızı ayırarak bu yazıyı sonuna kadar okuyun!

Sindirim enzimleri vücudunuzda yeterince işlevsel çalışmıyor veya yetersiz kalıyor olabilir. Bu noktada gıdalarla aldığınız glükoz, selüloz ve diğer pek çok maddeyi doğru bir şekilde parçalayıp sindiremiyor olabilirsiniz. Bunun sonucu olarak şişkinlik, karın ağrısı, hazımsızlık, mide yanması ve kabızlık gibi şikayetleriniz artabilir. Üzülmeyin, çözümü var.

Sindirimle ilgili devam eden sorunlar, vaktinde müdahale edilmezse huzursuz bağırsak sendromu, geçirgen bağırsak, beyin sisi, dikkat eksikliği ve daha farklı pek çok rahatsızlığa zemin hazırlar. Üzülmeyin, önlemi var.

İyi bir sindirim enzimleri ve probiyotik desteği ile çok önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Ben tüm yakınlarıma ve danışanlarıma sindirim enzimleri ve probiyotik bakterileri bir arada bulunduran, aynı zamanda pankreas, karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını destekleyen bitkiler içeren çok özel bir takviye öneriyorum. Üstelik bahsi geçen ürün 2022 yılında En İyi Tüketici Ürünü dalında 2 adet Globee Ödülü aldı!

Binlerce insanın bu inanılmaz ürüne ve güçlü faydalarına aşık olmasıyla birlikte, bu 5’i 1 yerde formül satışa çıktığı günden beri tüm zamanların favorisi oldu ve saatler içinde tükendi.

Bu eşsiz sindirim enzimleri ve probiyotikler içeren 5’i 1 arada takviye edici gıdayı hemen satın almak için aşağıdaki butonu tıklayabilirsiniz. (Lütfen butonu tıkladıktan sonra firmanın resmi global mağazasına bağlanmak için 3 – 5 saniye kadar bekleyiniz)

İnsanlar önce para kazanmak için sağlıklarını, sonra da sağlıklarını geri kazanmak için paralarını harcarlar. İşte size günün en iyi haberi; bu ürünü raflarda gördüğünüz probiyotiklerin çoğundan daha uygun fiyata alabilirsiniz. Eczanelerde ve online mağazalarda sadece sindirim enzimi bile satın alamayacağınız bir bütçe ile hem probiyotik bakteriler hem sindirim enzimleri hem de karaciğeri, pankreası ve safrayı destekleyen faydalı bitkiler tek üründe faydanıza sunuluyor.

Daha İyi Bir Hayata Merhaba Demeye Hazır Mısınız?

Bağırsak sağlığını iyileştirmek ve buradan yola çıkarak tüm beden, ruh, zihin sağlığını yani bütünsel sağlığı oluşturmak için kural çok net! 👇

Faydalı bakteri sayısı zararlı bakteri sayısından fazla olmalı. Durumu anlatmak bu kadar basitken durumu uygulamak maalesef biraz emek ve özveri istiyor. 🤔

Emek vermeyi, özveride bulunmayı, kendi hayatları ve sevdiklerinin yaşamları için somut adımlar atmayı seven herkes için bir çözüm ve kolaylık mutlaka vardır. Bunun için biz varız. 🤙

Şu ikinci beyin bağırsak konusunu çok da hafife almayın, bu bir kelime oyunu değil. Bağışıklık sisteminin, duygu durumlarının ve sosyal gelişimin temeli güçlü, sağlam ve kalıcı bir sindirim sistemi sağlığına bağlı.

Probiyotik sizsiz yaşayabilir ama siz probiyotiksiz yaşayamazsınız. Yaşarsınız ama sık sık hasta olarak, mutsuz olarak, dikkat dağınıklığı ve beyin sisi denen illetlerle boğuşarak. Kandida ve sibo ise cabası.

İyi bir bağışıklık sistemi için, sağlık ve mutluluk için kaliteli, temiz ve doğal bir probiyotik desteğini düzenli olarak almalısınız. (Lütfen butonu tıkladıktan sonra firmanın resmi global mağazasına bağlanmak için 3 – 5 saniye kadar bekleyiniz)

SİNDİRİM ENZİMLERİ, PROBİYOTİK BAKTERİLER VE BİTKİLER İÇEREN TAKVİYE EDİCİ GIDANIN ÖZELLİKLERİ

 • Patentli Probiyotik KarışımıBifidobacterium infantis, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus
 • Bitkisel Bazlı Sindirim Enzimleri Amilaz, Proteaz, Laktaz, Lipaz, Selülaz
 • Özel Seçilerek Bir Araya Getirilen Bitkiler
 • Glütensiz
 • Laktozsuz
 • Vegan

ÖNEMLİ FAYDALAR

 • Sindirim Sistemini Düzenlemeye Yardımcı*
 • Şişkinliğin Azalmasına Destek Olur
* İçerdiği probiyotik mikroorganizmalar, sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur.
* İçerdiği prebiyotik bileşenler, probiyotik mikroorganizmaların bağırsakta gelişimini ve yaşamını destekler.

ÖNEMLİ İÇERİKLER

 • Nitrik Oksit Üretimini Destekleyen Probiyotik Karışımı — Probiyotik mikroorganizmalar içeren bu karışım sindirim sistemini düzenlemek ve bağışıklık sistemini desteklemek için tasarlanmıştır.
 • Ardıç — sindirimi ve atık suyun vücuttan atılmasını destekleyen zengin bir antioksidan kaynağı.
 • Rezene — bağırsak düzenini ve sindirim enzimlerinin işlevini destekler.
 • Hatmi Kökü — sindirim sistemini koruyan ve bağırsakta normal doku yenilenmesini destekleyen bir antioksidan.
 • Karahindiba — safra üretimini teşvik eden ve diyet yağlarının sindirimini destekleyen ve safra kesesi kasılmalarını teşvik eden bir kolagog görevi görür.
 • Devedikeni — oksidatif stresi azaltmaya yardımcı olan ve doğal karaciğer ve böbrek fonksiyonlarını ve rejenerasyonunu destekleyen antioksidan.
 • Kırk Kilit Otu – vücudun doğal detoksifikasyon sürecini destekleyen antioksidan.
* Söz konusu bilgiler, bu üründeki bazı içerikler için yapılan bilimsel araştırmalara dayanmaktadır. Bu çalışmalarda doğrudan bu ürünincelenmemiş olup bu çalışma sonuçları ile ürün arasında doğrudan bağ kurulamaz. Takviye edici gıda ürünleri herhangi bir hastalığı veya durumu teşhis etme, tedavi etme, iyileştirme, önleme veya hafifletme amacını taşımaz ve yapmaz.

Bu takviye edici gıda 11 yaş ve üzeri yetişkinler içindir. Yetişkinlerin ilk öğünlerinde 2 kapsül alması tavsiye edilir. Daha fazla sindirim desteği için gerekli durumlarda her ek öğünde 2 kapsül alabilirsiniz. Çocuklarda kullanımı için sağlıklı beslenme danışmanınız olarak benimle iletişime geçebilirsiniz.

* (Lütfen butonu tıkladıktan sonra firmanın resmi global mağazasına bağlanmak için 3 – 5 saniye kadar bekleyiniz)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir