Evden Çalışma Devrimi, Internetten Para Kazanma, Yeni Nesil Girişimcilik ve E-ticaret İş Fırsatı

Şu an bu yazıyı okuduğunuza göre ya hayatta istediğini alamayan veya bir şekilde finansal olarak zor duruma girmiş bir çalışan ya da mevcutta kazandığından daha fazlasını kazanmak isteyen bir yatırımcı, belki de finansal çıkış arayan bir girişimcisiniz. Sonuç olarak bir şekilde kim olduğumuzu ve ne yaptığımızı merak ediyorsunuz.

Bu yazıda global krizlerde, global krize rağmen hatta krizle birlikte büyüyen yeni bir iş modelinden bahsedeceğiz.

Biz, yani yeni nesil girişimciler kimleriz?

Bizler kurumsal firmalarda ve kendi ticaretlerinde başarılı işler yapabilmiş çalışanlar, üst düzey yöneticiler ve iş insanlarıyız. Tıpkı sizler gibi farklı meslek gruplarından kişileriz. Hatta öğrenciler ve ev hanımları olarak aranızdan biriyiz.

Bizi bir araya getiren şey ne?

Hayatımızı daha özgür bir şekilde sürdürebileceğimiz, bizi asla zor durumda bırakmayacak yeni nesil bir iş modeli.

Koronavirüs pandemisinden dolayı hayatlarımız değişmeye başladı bile. Yaşadığımız bu süreç ve bu sürecin etkileri, sandığımızdan da uzun süreceğe benziyor. Belki de uzun vadede daha büyük ekonomik krizlerle, işsizlikle, henüz karşılaşmadığımız psikolojik sorunlarla, daha büyük korkularla ve endişelerle karşılaşacağız. Bu yaşadığımız ilk kriz değil, geçmişte de büyük krizler yaşadık ve gelecekte ne olacağını şu an öngöremiyoruz. Tek bildiğimiz şey, öyle bir iş yapmalıyız ki asla krizlerden etkilenmesin.

Geçmiş tecrübelerimiz bize önemli bir yol gösteriyor. Kaosla başlayan her yenilik ya beraberinde yeni fırsatlar getiriyor ya da biz yeni fırsatları görmeye başlıyoruz.

Mevcut fakat çok da bilinmeyen bir fırsatı keşfetmek üzere olduğunuzu belirtmek isteriz. Bizler yeni nesil e-ticaret işi yapıyoruz. Dinamikleri bildiğinizden çok farklı olan bir iş modeli.

Evden çalışmaya geçişle birlikte dijitalleşmeye uygun bir çalışma planladık. Planı uyguladık ve hızlıca meyvelerini aldık. Evden çalışmaya başladığımız bu süreçte, krize rağmen, işimiz her ay bir önceki aya göre yaklaşık %25 büyüdü.

Bir kısmımız part time, bir kısmımız ise full time olarak bu işi zaten yapıyorduk ancak geldiğimiz noktada şunu gördük ki diğer işlerimiz durduğu veya durma noktasına geldiği halde, para kazanmaya devam ettiğimiz tek işimiz bu oldu.

Bizler yeni insanlarla tanışmaya ve işimizi büyütmeye devam ediyoruz. Yeni nesil girişimciler olarak, hedefleri olan insanlarla tanışmak ve elimizdeki güçlü iş fırsatını paylaşmak en sevdiğimiz işimiz.

Eğer sizin de hedefleriniz ve hayalleriniz varsa ve bunlara ulaşmak için ne yapacağınızı bilmiyorsanız, biz size rehberlik etmeye hazırız.

E-ticaret, satış, pazarlama, kişisel gelişim, sağlık, koçluk ve liderlik alanlarında uzman olan yeni nesil girişimciler olarak, tüm tecrübelerimizi siz değerli takım arkadaşlarımıza aktarmak için gönüllüyüz.

Ne iş yaptığımızı öğrenmek istiyorsanız hemen iletişim formunu doldurun ve bize ulaşın.

Gelin, birlikte neler yapabileceğimizi ve geleceğimizi nasıl inşa edeceğimizi konuşalım. Sağlıkla kalın…

Hemen İletişime Geçin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir